MSP Firmy Strategia Marketing Reklama Firmy zagr. Linki Kontakt
MSP Lider - Portal Małych Średnuch Przedsiębiorstw
szukaj z Google

ABK Grupa ABK Business

 

Partnerzy

 

Partnerzy

Patroni medialni

Patroni Medialni

szukaj na stronie

ABK Grupa

 

ABK Grupa
Agencja Komunikacji Marketingowej


Największą skuteczność realizacji wyznaczonych celów osiągamy poprzez prowadzenie skoordynowanej polityki kampanii PR z działaniami marketingu mix.

Tworzymy spójne kampanie ATL, BTL, PR, organizujemy eventy, projekty multimedialne oraz wiele innych.
Staramy się w pełni zrealizować określone przez klienta założenia.

Dla naszych klientów opracowujemy strategie marketingowe, które stanowią spójną taktykę działań marketingowych, pozwalające w najbardziej efektywny sposób osiągnąć założone cele i przysłużyć się realizacji celów przedsiębiorstwa.
Staramy się wyróżnić spośród innych firm, wzbudzić zainteresowanie, zostać zapamiętanym.

Tworzymy skuteczne plany marketingowe, które nastawione są zarówno na bardziej efektywne długofalowe zyski jak również na zyski natychmiastowe.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i znajomości różnego rodzaju środowisk prowadzimy szczegółowe analizy, określamy cele, wytyczamy strategię działań i skutecznie ją realizujemy.

 


 

Linki:

 

ABK oferuje kompleksową obsługę w obszarach reklamy, organizacji imprez, public relations, tworzenia stron internetowych i marketingu w mediach społecznościowych (komunikacja marketingowa). ABK specjalizuje się w tworzeniu strategii i realizacji programów marketingowych dla firm dysponujących ograniczonym budżetem.

www.abkgrupa.pl